PTC wil met haar nieuwe ‘Project Lightning’ de volgende 20 jaar de CAD-markt herdefiniëren.
ENGINEERINGNET -- PTC, The Product Development Company, heeft onlangs een strategische wijziging aangekondigd. Het bedrijf wil zijn ‘Project Lightning’ aan de markt tonen. Volgens PTC zal zijn visie de mechanische CAD-markt de komende 20 jaar mee bepalen.
Volgens PTC is de markt, na de innovatiepiek 20 jaar geleden, de afgelopen tien jaar gestagneerd.
Zo stelt de CAD-ontwikkelaar vast dat de meest recente vooruitgangen binnen de beschikbare CAD-pakketten vooral gericht waren op het wijzigen van gebruikersinterface en nichemogelijkheden. Dit terwijl de klant eigenlijk bleef zitten met belangrijke problemen die maar niet opgelost raakten.
PTC daarentegen wil de problemen aan de basis aanpakken, en zo tot werkelijk innovatieve CAD-software komen.
PTC's Project Lightning zal: - de resterende grote problemen in de CAD software aanpakken, inclusief het fundamentele gebruikersgemak, de compabiliteit en het beheer van samenstellingen - de softwareoplossingen met een nieuwe, frisse blik benaderen zonder het unieke vermogen van PTC uit het oog te verliezen - een schaalbare, open en eenvoudig te gebruiken verzameling van mechanische design applicaties leveren - de juiste oplossing bieden voor iedere deelnemer in het ontwerpproces - volledige compatibiliteit bieden voor de PTC producten die klanten nu gebruiken (bijvoorbeeld, Pro/ENGINEER, CoCreate, ProductView, Windchill) - de beste en unieke combinatie van 2D conceptueel design, 3D direct modeling en 3D parametrisch modeling zijn
Het is een fascinerende verklaring van de visie en betrokkenheid van PTC om de CAD-industrie te herdefiniëren.
Houdt u er rekening mee dat dit persbericht geen productlancering is en PTC de details voor zich houdt tot de lancering van het product op 28 oktober 2010. <<
ACHTERGROND PTC biedt software en diensten voor de maakindustrie, ofwel discrete productiebedrijven, om de ontwikkelingen voor globalisering, time-to-market en dagelijkse doelstellingen van productontwikkeling te behalen. Met behulp van PTC’s PLM en CAD-oplossingen zijn organisaties in de industriële, high-tech, luchtvaart en defensie, automotive, consumenten en medische industrieën in staat om belangrijke zakelijke doelstellingen te ondersteunen. PTC’s software maakt het mogelijk om innovatieve producten te maken die voldoen aan de behoeften van de klant en de industriële regelgeving. Voor meer informatie over PTC, bezoek www.ptc.com
<< Bericht van de redactie: dit is een ingezonden mededeling, die mogelijk niet vrij is van commerciële invloeden. De verantwoordelijkheid voor de verstrekte technische en andere gegevens berust volledig bij de vermelde leverancier of fabrikant. >>
Wenst u ook een nieuw product aan te kondigen, uit te pakken met een succesverhaal, een seminarie/event aan te kondigen of een invitatie te publiceren ? Klik hier.
De Belgische ingenieurs van Atlas Copco in Wilrijk engineerden een nieuw compressortype met schroefblower, dat het milieu- en energietechnisch beter doet. ’Een mijlpaal op de weg naar innovatieve lagedruk-oplossingen’, zo luidt het.
Photovoltaïsche installaties moeten voldoende rendement opleveren om winstgevend te zijn. Wij geven u enkele vuistregels hoe u de lokale zonnecentrale van uw bedrijf tijdens installatie of voor onderhoud kunt inspecteren met een thermografische IR-camera.