|
Rubriek: <vakbeurzen> 8/02/2010 16:53:08
easyFairs verplaatst vakbeurs Factory & Process Automation voor … U2
Afdrukken |
E-mailen |
Delen
|
Bericht aan redactie
Vakbeursinrichter easyFairs heeft de eerste editie van Factory & Process Automation 2010 verplaatst naar oktober. De reden: een optreden van U2 in Brussel.
|

|
ENGINEERINGNET.BE -- Factory & Process Automation gaat nu toch niet door in september 2010.
Inrichter easyFairs heeft de datum van het gloednieuwe event verschoven van september naar 20 en 21 oktober. De reden: het optreden van U2 in het Brusselse Boudewijn-stadion op 22 september.
Philippe Willegems: “Om de beste datum voor een vakbeurs vast te leggen houden we rekening met zoveel mogelijk factoren, zoals andere binnen- en buitenlandse vakbeurzen, feestdagen, enz. Dat U2 op één van die data zou optreden, hadden we niet ingecalculeerd.”
“Zo’n optreden gaat altijd gepaard met files op de Brusselse ring. Dat gaat een aantal mensen ervan weerhouden de vakbeurs te bezoeken. Niemand staat graag in de file.”
Factory & Process Automation is de opvolger van het vroegere beurzenspan Mocon-Hydromech en moet easyFair’s toekomstplatform over technologieën voor industrieel ontwerp, engineering en productie worden.
Willegems: “De nieuwe beurs zal gedragen worden door drie sleutelbegrippen: innovatie, integratie en duurzaamheid. Dat zijn de ‘main streams’, de heersende trends van vandaag die naar onze mening de komende jaren het industriële landschap op technologisch vak zullen bepalen. Als beursinrichter zijn wij er alvast klaar voor.” << (BB) (foto: Enerpac)
Klik hier voor gelijkaardige artikels




NIEUWS
Bob Daverveld nieuwe Managing Director bij In Summa Innovation
easyFairs verplaatst vakbeurs Factory & Process Automation voor … U2
KPMG-studie: Europese KMO’s ‘opvallend optimistisch’
|