Novosanis verkocht aan Orasure Technologies
Bedrijfsnieuws 8/01/2019 10:10:49
Novosanis, een Belgisch MedTech en spin-off bedrijf van de Universiteit Antwerpen, meldt dat het werd overgenomen door het Amerikaanse beurgenoteerde bedrijf Orasure Technologies Inc.
Onderzoek naar immuno-oncologie therapie haalt 48 miljoen euro op
Moleculaire lijm ontwapent ziektes
Organ-on-a-chip helpt ziektes beter begrijpen
Zoektocht naar antibiotica krijgt boost door nieuwe software
Razendsnel jagend CRISPR-systeem voor het eerst in actie gezien
Nanomaterialen inzetten voor behandeling van ziektes
>> Meer verwant nieuwsKwaliteitsmanagement Lead Auditor - ISO 9001
NBN - Brussel
van 9/12/2019 tot 13/12/2019
Electrical Safety in Industrial Installations
Pilz Academy - Gent
woensdag 11 december 2019
CE-machinerichtlijn 2006-42-EG
Het Ingenieurshuis - Antwerpen
van 11/12/2019 tot 18/12/2019
Milieumanagementsystemen - ISO 14001:2015
Ramada Plaza - Antwerpen
donderdag 12 december 2019
Interface tussen EPLAN en Phoenix Contact
EPLAN Webinar
donderdag 12 december 2019
Safety validation training
Pilz Academy - Gent
donderdag 12 december 2019
(4/12) Janssen Pharmaceutica gestart met diepe geothermieboringen
(4/12) Wereldprimeur: koffie roosteren op 100% zonne-energie
(3/12) Organ-on-a-chip helpt ziektes beter begrijpen
(2/12) Winnaars van Junior STEM Olympiade 2019 bekend gemaakt
(28/11) Atlas Copco helpt leerkrachten om STEM aantrekkelijker te maken
(27/11) Consortium onderzoekt of voedselproductie in ruimte mogelijk is
>> Meer blikvangersENGINEERINGNET.BE - Orasure Technologies is een toonaangevend bedrijf op gebied van point of care diagnostische testen, staalname en stabilisatietechnologie. Het bedrijf breidt door deze overname zijn moleculaire collectieportfolio uit en verruimt de expertise in niet-invasieve staalname.
Novosanis produceert en vermarkt urinecollectiesystemen die zich in een vroeg commercieel stadium bevinden. Hun doelmarkten zijn liquid biopsies, screening van seksueel overdraagbare infecties en uro-oncologie.
Hun bekendste product Colli-Pee is een gebruiksvriendelijk toestel om gestandaardiseerd eerste fractie urine op te vangen zowel in het ziekenhuis als in alle comfort en privacy thuis. Het toestel wordt momenteel gebruikt voor liquid biopsy testen voor het vroegtijdig opsporen van prostaat- en blaaskanker.
Naast Novosanis nam Orasure Technologies ook het Amerikaanse CoreBiome, een spin-off van de Universiteit van Minnesota, over. << (Guy Leysen) (foto: Novosanis)